Iveta Malachovská patrí medzi dlhoročné televízne stálice a nikdy sa neprezentovala v zlom svetle. 54-ročná mamina nedávno vydala jedinú dcérku Kristínku – tá sľúbila vernosť dlhoročnému priateľovi Adamovi. Krátko po obrade sa ale moderátorka rozhodla prehovoriť do duše ženám, ktoré sa rady starajú do vzťahov mladých zaľúbencov.

24-ročná dcéra moderátorky Ivety Malachovskej a operného speváka Martina sa koncom júla v bratislavskom Primaciálnom paláci vydala za volejbalistu Adama. Dvojica spolu randila od teenagerských čias a mladíkovi sa podarilo získať si priazeň aj u budúcich svokrovcov.

iveta malachovská rodina Kučeravá tmavovláska má ale vo veciach jasno. Pre zachovanie pokoja v rodine sa rozhodla nechať mladých, nech si žijú po svojom. Hviezda RTVS údajne vidí, že športovec pre šťastie jej jedinej ratolesti robí všetko, čo je v jeho silách, a to vraj úplne stačí.

Malachovská sa preto drží rady, ktorú kedysi dostala od vlastnej mamy. „Kike som povedala to, čo mne moja mama. Že čokoľvek sa bude diať, sme tu pre ňu. Myslím si však, že každá svokra by si mala uvedomiť, že ak je o jej dieťa postarané v tom dobrom slova zmysle, tak nechajme mladých, nech si vzťah kreujú, ako chcú oni,“ tvrdí moderátorka, ktorej zlaté pravidlo je skvelým spôsobom, ako si môžu svokra so zaťom výborne rozumieť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

malachovská svadba

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Ivetkamalachovskaofficial