Divákov jubilejnej série Farmy čakalo dychberúce semifinále, kedy sa historicky prvýkrát do duelovej stodoly postavili traja muži a jedna žena. Po pár disciplínach vyviazla z hry ako porazená Karin Dvořáková, pričom o jej absolútnej prehre rozhodol boj proti Petrovi Harezníkovi.

Po troch disciplínach, kedy si na svoje konto pripísali Dominik Porubský a Milan Vysokai po 3 body, bolo rozhodnuté. Prvé dve miesta do finále boli obsadené, a tak zostala voľná už len jedna zlatá rybka. Stav medzi Karin a Petrom bol 1:2 pre zdatného kamionistu, avšak šance prostorekej blondínky stále neboli stratené.

Karin si však pri predchádzajúcej disciplíne, kedy mali za pamoci kresadla vytvoriť oheň, poranila prst, čo jej výrazne sťažilo ďalšiu úlohu. Rozstrel medzi Petrom a ňou totiž spočíval v prenášaní vody v handrách do prázdnej nádoby, čo mladej farmárke robilo výrazný problém. Ranená ruka jej jednoducho nedovoľovala skŕčať prsty pri žmýkaní handry, a tak tento boj upustila a zostala stáť na mieste, zatiaľ čo Peter ukončil danú úlohu a získal posledný finálový bod.

Fanúšikov drsnej reality šou však tento moment poriadne rozzúril. Dôvodom je to, že sa Peter len pár dní predtým navážal do farmára Martina Šmahela kvôli tomu, že v dueli porazil ženu. To isté sme však mohli vidieť i z jeho strany, napriek tomu, že si Karin nevyzval ako súperku on sám.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Diváci mu to však napriek tomu dali poriadne vyžrať. „Peter porazil v dueli ženu. On vlastne nie je žiadny chlap. Jeho vlastné slová,“ znie reakcia jedného z komentujúcich. „On proti takej slabej žene? Prečo ju nenechal vyhrať?“ Pridávajú sa ďalší, pričom nechýba ani Harezníková známa citácia “karma je zdarma” či dokonca kritika, podľa ktorej mal farmár dodržať slovo a nechať vyhrať ženu. Čo si o tom myslíte vy? Bolo to fér? Dajte nám vedieť do komentárov!

Reakcie divákov na sociálnej sieti

Zdroj/Foto: Facebook/Farma

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.