Prsia sú pre každú ženu pýchou a nejedna z nás má komplexy, pretože ich chce väčšie či pevnejšie. Mladá Mel Cech z Kanady však zažila opačný problém. Svojich krásnych veľkých pŕs sa totiž chcela za každú cenu zbaviť.  

Prsia sa pre Mel stali doslova nočnou morou, a preto sa rozhodla, že sa ich jednoducho zbaví. Nepredstavujte si však žiadny chirurgický zákrok, aj keď bolo obdobie, kedy mladá žena rozmýšľala aj nad touto drastickou možnosťou. Nakoniec sa však dala na intenzívne cvičenie. Ako sama tvrdí, prsia sú len tuk, a preto rýchlo vedela, čo má robiť. Po 7 rokoch úmorných tréningov sa jej “podarilo” pŕs zbaviť a to, čo ostalo, možno nazvať len plochý sval.

Prekvapivo je však fitness trénerka so svojou aktuálnou podobou nadmieru spokojná a už sa konečne nemusí obmedzovať v tom, aký outfit si na seba oblečie bez toho, aby jej prsia vytekali z výstrihu. Jediný fakt, ktorý nám pomáha pochopiť, prečo chce žena, aby jej prsia vyzerali ako mužské, je snáď len jej orientácia. Mel je totiž vydatá a so svojou manželkou spolu vychovávajú malého syna. Určite ale uznáte, že mnohé by sme jej pôvodné prsia brali všetkými desiatimi.

Takto vyzerali prsia Mel kedysi >>> TU <<<

Mel Cech dnes

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram