Moderátorka Adela Vinczeová patrí medzi najvyhľadávanejšie celebrity v domácom šoubiznise. Vďaka práci býva obklopená množstvom slávnych kolegov a jednou z jej blízkych kamarátok je aj speváčka Dara Rolins. Práve popová diva sa túžila pochváliť fotkou s úspešnou blondínkou, avšak dopadlo to trošku inak…

Adela si prešla za posledné roky pomerne výraznou zmenou imidžu. Vďaka správnemu líčeniu a účesom dokázala prekryť určité nedostatky na tvári a neskôr pristúpila k neviditeľnému strojčeku na zuby.

vincze

Milovníčka eko života si napriek úpravám stále zachováva vlastnú tvár a plastikám sa zďaleka vyhýba. Na poslednej snímke s česko-slovenskou speváčkou sa ale ľudia nedokázali ubrániť pocitu, že je na moderátorke niečo iné. ,,Adela vyzerá nejak inak, akoby to ani nebola ona. Vôbec som ju nespoznala,” ozvala sa udivená fanúšička.

Ostatní zvedavci riešili Vinczeovej tvár, vlasy i zuby, ktoré sú údajne zo všetkého najvýraznejšie. ,,Adela, to čo máš za zuby? Nové či len photoshop?” vypytovala sa jedna z komentujúcich. ,,Nejakú divnú tvár má Adela kvôli tým novým zubom,” znela ďalšia poznámka. A čo na spoločný záber dvoch dám nášho šoubiznisu hovoríte vy? Naozaj je Adela až taká zmenená?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dara rolins adela vinczeova

Zdroj: Instagram/Dararolins_vermi | Foto: Instagram/Dararolins_vermi, Viktorvincze