Drsnú reality šou Farma neminulo ani tento týždeň duelové vyraďovanie. Do arény sa tentokrát postavili Kristián Mesíček a Filip Jánoš, ktorých pozorovalo prísne oko divákov. Tí si počas večera všimli viacero chýb.

Už od samého začiatku napínavého rozstrelu sme mohli pozorovať aktivity vyžadujúce najmä fyzickú silu horných končatín. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby jeden zo súperov nemal obviazanú pravú ruku. „Dosť neférový duel, keďže Kiko mal dochrámanú ruku a naschvál dali disciplíny, kde sa používajú ruky,“ ohradil sa jeden z divákov, pričom viacerí spomínali, že pílenie dreva a žmýkanie mokrej handry nie sú práve ideálne úkony pre človeka s obväzmi.

To ale nie je všetko. Zarážajúcim bol najmä moment, kedy moderátor Marek Fašiang udelil víťazný bod verejne známemu streamerovi napriek tomu, že nesplnil všetky podmienky na víťazstvo.

„Vašou úlohou bude naskočiť na valce, pomocou tých valcov si pritiahnuť pílku, pomocou pílky prerezať hranol, vyslobodiť si ruku, skočiť dole, dobehnúť k polenu a tým zvoncom zazvoniť,“ zneli inštrukcie seriálového herca, ktoré však „Fifqo“ nesplnil do bodky.

Výrazný farmár totiž po zoskočení z valca odignoroval povinnosť oslobodiť ruku a k polenu pribehol napriek tomu, že mu lano robilo výrazné komplikácie. Víťaznú piatu disciplínu tak vyhral napriek tomu, že počas oznámenia výsledkov bol stále pripútaný ku drevenej konštrukcii. 

V minulosti sme pri podobných situáciách mohli vidieť nasledujúce pokyny od réžie – buď bol duel opäť spustený, pričom sa súperi vrátili do posledných pozícií od zastavenia, alebo bol bod priradený druhému súperovi – a ten, kto urobil chybu, bol diskvalifikovaný. V tomto prípade by to znamenalo, že by Kristán skončil so skóre 3:2 a Filip by šiel domov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk, Instagram/farma.markiza