Svadba patrí medzi najkrajšie dni života každej ženy a tento výnimočný deň očakáva vo veľkom napätí. Mladá Anna sa na svoj svadobný deň veľmi tešila, i keď vedela, že svoje manželské povinnosti si dlho plniť nebude. Deň pred samotným obradom sa však stala nečakaná vec, kvôli ktorej svoj vysnívaný deň už nestihla.

Dvadsaťštyročná Britka Anna Swabey trpela zákernou diagnózou tzv. anaplastickým astrocytom. Podstúpila operáciu mozgu a niekoľko chemoterapií. Žiaľ, lekári jej dávali iba tri roky života. Za ten čas však chcela stihnúť všetko, čo si vysnívala. Dokonca ju jej priateľ Andy Bell (26) požiadal o ruku!

image

Anna sa na svoj veľký svadobný deň nesmierne tešila, no vždy ju napadali temné myšlienky, že sa svadby nedožije. Snúbenec ju vo všetkom podporoval a vždy stál po jej boku. Andy vedel, že ovdovie skôr, ako dovŕši tridsať rokov, no i napriek tomu sa so svojou láskou rozhodol zosobášiť. Nikto z rodiny ani priateľov si nepripúšťali, že by Anna, ktorá bola plná života, mohla zomrieť. Zorganizovali jej parádnu rozlúčku so slobodou, ktorú si náramne užili. Vtedy však vôbec netušili, že tá rozlúčka bola posledná.

image image

Deň pred svadbou Anna na následky zákernej choroby zomrela a nestihla si tak splniť svoj veľký svadobný sen. Krásny sviatočný deň sa tak zmenil na tragédiu, v ktorú nik neveril. Osud je niekedy veľmi krutý a žiaľ, nie je v ľudských silách ho ovplyvniť.

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.