Po tom, čo Monika Bagárová na sociálnych sieťach oznámila rozchod s otcom svojej dcérky, fanúšikovia striehnu, kde jej expartner Makhmud Muradov trávi čas. Milujúci otecko pôsobil 8 mesiacov v Uzbekistane. Aktuálne však na jeho profile svieti snímka s malou Ruminkou

Mnohí sa domnievali, že MMA zápasník za svojou ratolesťou konečne pricestoval, aby si ju mohol vyobjímať. Avšak podľa najnovších informácií portálu Extra.cz to vyzerá tak, že Mach ľuďom poriadne pobalamutil hlavy.

makhmud muradov

Podľa vyššie spomenutého zdroja športovec často používa sociálne siete, aby médiá zmiatol o tom, kde sa v skutočnosti nachádza a čo robí. K podobnému klamstvu vraj malo dôjsť opäť, a to v spojitosti s rozkošnou snímkou s jeho dcérkou.

Niektorí ľudia majú upozorňovať na to, že Rumia je na fotografii menšia ako v skutočnosti, a tak sa domnievajú, že ich spoločná snímka bude staršieho dáta. No nielen to!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Český bulvárny server má disponovať exkluzívnymi informáciami o tom, že hoci je Makhmud opäť v Českej republike a obýva dom v Prahe, jeho bývalá priateľka Monika s dcérou sa majú nachádzať v Brne.

Aktuálna fotka Rumie s Monikou

Zdroj: extra.cz | Foto: Instagram/makhmud_muradov/bagarovamonika