Makhmud Muradov spoločne s partnerkou Monikou Bagárovou sa pred viac ako mesiacom tešili z príchodu nového prírastku do ich mladej rodinky. V máji sa im totižto narodila dcérka, ktorá nesie meno mamy známeho zápasníka. Ako si novopečený otecko užíva rolu rodiča?

Ruminka prišla na svet cisárskym rezom v stredu 27. mája. Ako sa Makhmud Muradov cíti, keď je v jeho náručí niečo tak malé a krehké? ,,Otcovstvo si neskutočne užívam. Každý frajer toto musí zažiť. Je to neuveriteľný pocit. Keď je dieťa ešte v bruchu, tak tomu moc nerozumieš. Ale keď ho už máš doma a potom na rukách, začína plakať, vníma ťa, to sú neuveriteľné zážitky,” povedal pre portál Extra.cz čerstvý tatinko.

Monika Bagárová s rodinou

Povinnosti rodiča úspešnému bojovníkovi taktiež nie sú celkom cudzie a všetku drinu nenecháva len na obľúbenú speváčku. ,,Malá ani veľmi neplače. Keď áno, tak ju väčšinou Monika upokojí. Inak ako otec zvládam všetko – prebaľovanie aj kúpanie. To Rumia miluje,” uviedol Makhmud.

A na koho sa malá ratolesť podľa fešáka z Uzbekistanu podala? ,,Veľa papá, v tom je po mne. Maminka je poznať po hlase, keď dcéra plače. Po mne je zasa hrozne dobrá a predal som jej aj lásku ku spaniu. Tiež milujem spánok, aj keď ho moc nemám,” prezradil športovec. MMA zápasník taktiež potvrdil, že sa ich vzťah s Monikou Bagárovou po narodení malej dcérky ešte viac prehĺbil. Šťastnej rodinke držíme palce a prajeme len to najlepšie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj. extra.cz | Foto: Instagram/bagarovamonika/makhmud_muradov