Liza Kondrevich je nielen sympatická, ale aj veľmi šikovná umelkyňa. Jej výtvory na Instagrame obdivuje už viac ako 149-tisíc ľudí. Zo svojho koníčka urobila  umenie a ako farby pri maľovaní potrétov používa výhradne make-up!

Liza je rodená Ukrajinka, ktorá momentálne žije v Holandsku a je profesionálny “Face Chart artist”. Pýtate sa, čo to je? Radi vám tento druh umenia predstavíme.

Face charts, v ktorých Liza tvorí, sú ako omaľovánky pre vizážistov – či už profesionálov alebo amatérov. V preklade teda ide o skicár s obrysmi tváre, na ktorých si môže make-up artista skúšať líčenie. Záleží len na ňom, ako veľmi realistická jeho tvorba bude a aké produkty použije.

Pri maľovaní je dovolené použiť čokoľvek z líčidiel – bronzér, linka, make up, púder, rúž a vlastne všetko to, čo reálne vizížista použije na tvár klienta. Liza je v tom skutočne dobrá a jej diela vyzerajú doslova ako živé! Často medzi nimi nájdete aj známe tváre. A ako vlastne vyzerá jej tvorba?

A takto to vyzerá od začiatku až po konečný výtvor:

Zdroj: Instagram, Youtube | Foto: facechart.com, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ivana G
Niekedy je milá, inokedy sarkastická, no zaručene vždy usmiata a ukecaná. Ivana si rada robí srandu zo všetkého (hlavne zo seba) a rada trávi čas s rovnako "chytenými" ľuďmi.