V bratislavskej Refinerry Gallery bolo v sobotu 18. februára 2017 skutočne horúco. Svoje brány otvorila Majstrovstvám sveta v pánskom striptíze a musíme povedať, že porote i prítomným nažhaveným ženám sa predviedlo osem skutočne skvelých striptérov. Čerešničkou na torte bolo vystúpenie člena poroty!

Matky, manželky, pracujúce ženy či študentky – všetky si v sobotu prišli na svoje, predviedli sa im totiž tí najlepší striptéri z celého sveta. A vôbec im nevadilo, že naša krajina tam zastúpenie nemá. V bratislavskej Refinerry Gallery sa bolo rozhodne na čo pozerať. Vypracované telá, spaľujúce pohľady a dokonalé, erotikou nabité choreografie dostali do varu nejednu ženu. Vystúpenia súťažiacich hodnotila odborná porota v zložení Iveta Chrťanová (majsterka vo fitness), Johny Mečoch (choreograf Dirtyy Boyzz), Edina Kováčová (playmate mesiaca február časopisu Playboy) a Kenzo (dvojnásobný majster sveta v striptíze).

Celým večerom sprevádzal moderátor rádia Europa 2 Binďo a prestávky spestril hudobný hosť Thomas Puskailer. Verte či nie, aj pri nich bolo na čo pozerať, aj keď je pravda, že chlapci sa nevyzliekali. To bolo úlohou ôsmich šarmantných a chrumkavých mužov – Kevina (Holandsko), Stefana Del Sol (Švajčiarsko), Ju Nike Juniora (Rusko), Diamonda (Bielorusko), Andrewa (Brazília), Mareka Del Mar (Poľsko), Alexa (Maďarsko) a Francisa (Rakúsko). Každý z nich si pripravil skvelé číslo, ktorým sa snažil zaujať porotu a predovšetkým ulahodiť ženskému oku.

A že aj ulahodili! Kevin postavil svoju choreografiu na postavách Hugha Jackmana, Stefano zvolil cirkusové číslo so žonglovaním, Ju roztopil srdcia žien ako drsný motorkár a Diamond zaujal chlapčenskou nevinnosťou a tým, že ukázal viac ako chcel. Alex sa snažil zaujať ako mím, Andrew prišiel ako zametač, Marek stavil na osvedčenú klasiku a lá James Bond a Francisove vystúpenie nieslo prvky agresívneho tanca Jokera z kultového Batmana. Tehličky na bruchu, spaľujúce pohľady, precízne pohyby a chrumkavé zadočky dostávali do varu všetky ženy. Víťaz však mohol byť iba jeden.

Hoci boli chalani perfektní, porota vybrala troch najlepších plus jedno špeciálne ocenenie. To získal Andrew z Brazílie na základe ovácií prítomných. Išlo o akúsi cenu sympatie. Zároveň si odniesol aj trofej za tretie miesto. Striebornú priečku obsadil chlapčensky rozkošný, no se*y Diamond z Bieloruska. Absolútnym majstrom sveta v pánskom striptíze sa stal Joker Francis z Rakúska. Podľa mladého hostesa zaslúžene: “Toho chalana poznám 6 rokov. On sa na tú šou pripravoval 6 mesiacov. Vôbec nečakal, že vyhrá. Dokonca plakal, pretože do toho dal fakt všetko. Obetoval čas, ktorý mohol dať rodine. Strávil ho tréningami, tancovaním, pozeraním videí, pozeraním filmov, vžil sa do tej role a mal to cítenie.”

S večerom boli spokojné aj samotné diváčky. Tie zhodnotili nielen večer, ale aj víťaza. “Bola to zábava. Bavila som sa ja aj kamarátka. Myslím si, že víťaz si to zaslúžil, hoci u mňa bol na prvom mieste Andrew a u kamarátky Diamond,” prezradila mladá žena, ktorá zvolila aj tématické šperky – s motívom pe*isu. “Tento večer hodnotím pozitívne a odporúčam každej žene toto zažiť. Je to zážitok na celý život, aj keď som trošku sklamaná z víťaza. Mojím favoritom bol Ju Nike Junior,” povedala študentka z Modry. Večer si užila aj diváčka z prvej rady: “Som veľmi spokojná, veľmi sa mi to páčilo a určite prídem aj o rok. Francis, ktorý vyhra,l bol pre mňa jednotka. Mal úžasné pohyby, celé to vystúpenie, ktoré mal bolo skvelé.”

Sama za seba musím povedať, že ak budete mať príležitosť, milé dámy, určite ju využite a pozrite si pánsky striptíz naživo. Stojí to naozaj za to. Či ste študentka alebo pracujúca, bez záväzkov alebo žena v domácnosti s deťmi – na tom vôbec nezáleží. Toto je pre nás všetky. Možno si poviete: “prečo pozerať na iných chlapov, keď ho mám doma a som spokojná?” To, že máte doma partnera, ktorého milujete, neznamená, že sa nemôžete pokochať vymakaným tancujúcim telom. A koniec koncov vás to naladí a potom sa doma na neho môžete s vášňou vrhnúť. ;)

Foto/Video: autor, HD Wallpapers

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.