Majk Spirit nedávno opäť potešil svojich fanúšikov albumom, ktorý tentoraz nesie názov Artist. Pri tejto príležitosti načal v poslednom vydaní internetovej relácie Level Lama známy moderátor Sajfa tému podpisovania cédečiek. Diváci ale nemohli tušiť, že obľúbený slovenský raper vyzradí tajomstvo, o ktorom zrejme nikto nemal vedieť. 

Platne či kazety sú pre dnešnú generáciu už zabudnutou históriou, no postupne medzi ne začínajú spadať aj cédečka, ktoré sa čoraz viac približujú k zberateľskej hodnote, nehovoriac o tom, ak sú podpísané autorom. V tejto súvislosti sa však núka otázka – máme nejakú istotu, že autogram zdobiaci CD je priamo od nášho obľúbeného interpreta?

majk spirit

Majk Spirit sa rozhodol, že najbližším fanúšikom, ktorí ho podporujú v jeho skvelej tvorbe, taktiež dožičí svoje najnovšie CD s vlastným podpisom. Počas raperovej návštevy v relácii Level Lama tak moderátora Sajfu zaujímalo, ako dokážu hudobníci jeho druhu podpísať také kvantum nosičov.

,,Vy dokážete celý náklad podpísať? V priebehu akože niekoľkých dní?” rádiový spíker sa opýtal rodáka z Bratislavy. ,,Aj tisícka je pár hodín sústavného podpisovania. Keď to podpisuješ, tak si hovoríš, že každý ten podpis je ohodnotený zopár eurami, a že sú to všetko ľudia, ktorí to podporili. A že to kúpili v čase, kedy to CD je už neužitočná vec a má iba zberateľskú hodnotu. Ja by som podpisoval aj týždeň v kuse, keby bolo treba,” odpovedal Michal Dušička, pričom zvedavosť hosťujúceho moderátora pokračovala ďalej. ,,Nemá interpret tvojho formátu niekoho, kto ho podpisuje?”

,,Viem, že sa to deje. Viem o niekom, kto to občas fejkne, ale ja to dávam,” vyzradil nečakane Majk. ,,Všetci dajú na Instagram storky – podpisujem a potom rýchlo sa najesť,” začal žartovať Sajfa, na čo sa chytil aj raper. ,,A dojdú brigádnici a idú,” zasmial sa na záver člen skupiny H16, ktorý uviedol, žeby si niečo také nikdy nedovolil.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/Sajfa | Foto: pixabay.com, Instagram/majkspirit