Hoci raper Majk Spirit vo svojich songoch neraz spomína lásku a úctu k nežnému pokoleniu, v súkromí ostával v týchto veciach trochu obozretnejší. Nedávno však verejnosť prekvapil vyhlásením o novej známosti, ktorá vstúpila do jeho života. Sympatický hudobník najnovšie fanúšikov dojal úprimným vyznaním a fotkou, ktorá prevalcovala Instagram.

Autor hitu Ženy treba ľúbiť si ešte donedávna užíval plnými dúškami slobodu. Všetko sa však zmenilo, keď sa zamiloval do neznámej krásky, ktorej identitu zatiaľ pred médiami tají. To mu však nebráni v tom, aby drahej polovičke zanechával krásne verejné odkazy.

majk spirit

Majk pri príležitosti významného sviatku MDŽ odhodil zábrany a ukázal sa priaznivcom v intímnej póze s priateľkou. Ležiac na slnkom zaliatej pláži si svoju lásku drží pevne v náručí a jeho slová sú jasným dôkazom toho, že táto slečna si jeho srdiečko naplno získala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

majk spirit

“Ruku na srdce. Dobrá lojálna žena je to najlepšie, čo môže chlapa v živote stretnúť. Keď ju nájdeš, drž si ju,” vyznal sa raper, ktorý zároveň všetkým ženám nezabudol popriať krásny sviatok MDŽ. Romantická snímka v objatí morských vĺn si za pár hodín od obdivovateľov známeho idola, zohrievajúceho náruč už len jedinej dámy, vyslúžila takmer 30 tisíc lajkov, pričom počet srdiečok stále pribúda.

Romantickú snímku zaľúbenej dvojice nájdete —TU—

Zdroj: Instagram/Majkspirit | Foto: Instagram/Majkspirit, _majkspirit_fanpage