Slovenský raper Majk Spirit, vlastným menom Michal Dušička, sa stal nedávno šťastným otcom prvorodenej dcérky s priam rozprávkovým menom Aria Dušička. Sebavedomému hudobníkovi sa tak vo veku 36 rokov od základov mení život, keďže novorodeniatko do jeho vzťahu privialo celkom nový vánok. Populárny Bratislavčan sa teraz podelil o vzácne zábery zo súkromia, odhaľujúce jeho krehkejšiu stránku…

Majk sa dlhodobo prezentoval ako slobodomyseľný rebel, pričom po jeho boku sa nejaká vážnejšia známosť celé roky nevyskytovala. Ľady sa prelomili s príchodom ukrajinskej modelky Márie, tá nielenže vniesla do srdca známeho umelca skutočnú lásku, ale taktiež mu porodila túžobne očakávanú princeznú.

majk spirit maria

36-ročný raper dáva od narodenia dievčatka jasne najavo, že kariéra i hudobná tvorba už nie sú tou jedinou a prioritnou náplňou jeho dní. Hlavnú pozíciu teraz zaujala malá Aria, na ktorú sa milujúci rodičia nevedia vynadívať.

Majk a Mária sa spoločne predviedli na pár láskyplných snímkach zo súkromia, kde spevák pôsobí omnoho citlivejšie a zamilovanejšie, než sme ho predtým bežne vídali. ,,Ďakujem za tento malý veľký zázrak,” vyznal sa natešený tatko pri jednom z momentov, aké ho zjavne nútia výrazne pookrieť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Majkspirit | Foto: Instagram/majkspirit, dr.martinkomasa