Michal Dušička, známy skôr pod pseudonymom Majk Spirit, sa len nedáno pochválil zábermi z dovolenky, kde ho môžeme vidieť po boku neznámej slečny. Slovenský raper tak po dlhom hľadaní priznal, že našiel ženu svojich predstáv, jej identitu však dodnes urpetne tají.

Hoci sa Majk rozhodol meno svojej novej lásky držať v súkromí, svojim fanúšikom prezradil aspoň to, že sa nejedná o Slovenku ani Češku. To, čím sa tajomná kráska zaoberá však povedať nechcel, a tak sa iniciatívy chytili priamo jeho dvorní fanúšikovia.

Majk Spirit na dovolenke v Thajsku

Podľa nich sa môže jednať práve o modelku Michaelu Ngo. Tá sa v rovankom čase ako Majk pýšila na sociálnych sieťach fotografiami z Thajska, kde trávil úspešný interpret zamilovanú dovolenku so svojou slečnou záhadnou. Na záberoch dokonca môžeme vidieť, že sa Miškine plavky nápadne podobajú na tie, ktoré zverejnil samotný Spirit, avšak bez jej tváre. Foto nájdete >>>TU<<<.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ngo sa dokonca najnovšie pochválila aj záberom s kyticou ruží od neznámeho darcu. Aj pod touto fotografiou sa objavilo Majkove meno, na čo ale ani jeden z nich nateraz nereagoval.

Michaela však nie je v slovenskom bulvári žiadným neviniatkom. V minulosti totiž randila s režisérom a hercom Michaelom Nemtudom, pričom sa ich vzťah skončil po tom, čo sa exotická kráska objavila vo videu len pre dospelých. Je teda otázne, či sa jej tentokrát podarilo získať aj Spiritove srdce, i keď na túto odpoveď si zrejme budeme musieť ešte počkať.

Foto: Instagram/Michaela Ngo, Majk Spirit

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.