Majk Spirit sa dlhé roky prezentoval ako single man, pričom mnoho krások si na jeho osobu brúsilo zúbky. Tomu je však koniec, raper totiž nedávno vyšiel s pravdou von – je zadaný!

Hoci sa v okolí Majka Spirita odjakživa točili pekné ženy, jeho srdce sa dlhé roky žiadnej z nich získať nepodarilo. Zaúradovala až neznáma kráska, ktorej identitu a tvár zatiaľ raper pred okolím prísne stráži.

Majk Spirit

Na otázku redaktorky Nové Času, či ide o tú pravú, Spirit so zahanbeným úškrnom odpovedal, že je to možné, pričom dodal, že všetko ukáže čas. ,,Niekoho som stretol, takto povedzme,” tajomne uviedol slovenský fešák, ktorý vyzradil, že jeho nový vzťah trvá už niekoľko týždňov. ,,Užívam si to, čo je, a nijako neriešim, čo bude. Nepozerám sa, čo bude o rok, o mesiac. Riešim to, čo momentálne je a je to super, baví ma to, teším sa z toho a užívam si to,” neskrýval nadšenie čerstvo zaľúbený Majk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Okrem toho raper prezradil, že ho počas roka čaká niekoľko dovoleniek, na ktoré plánuje zobrať aj polovičku. Kto ale stojí po jeho boku, povedať nechcel. Jedno je však isté, nejde o nikoho známeho. Spiritova vyvolená dokonca ani nepochádza z našich končín. ,,Nepoznáte ju. Nie je Slovenka ani Češka, to by mohlo stačiť,” vyjadril sa populárny hudobník na margo svojej novej priateľky, čím zrejme mnohých fanúšikov prekvapil.

Majk Spirit

Zdroj: Čas.sk | Foto: Čas.sk, Instagram/majkspirit