Ibrahim Maiga má k Slovensku veľmi blízko, nakoľko tu dlhé roky pôsobil a žil. Do našej krajiny sa vracia dodnes, avšak celá jeho rodina sa nachádza v Mali, kde odcestoval ešte začiatkom roka. Z ďalekej Afriky teraz Ibi šokuje svojich fanúšikov veľkou novinkou – opäť sa oženil, čo znamená, že Inna už nie je jeho jediná manželka.

Najznámejší čierny bača bol pre pandémiu rovnako ako milióny iných ľudí z celého sveta odlúčený od svojej rodiny dlhé mesiace. Začiatkom roka sa však Ibimu konečne podarilo dostať do Mali, kde ho čakala nielen manželka Inna a dve detičky – dcéra Fathima a syn Oumar, ale i dáma Salima. Tá je už po novom ďalšou manželkou 58-ročného umelca.

Ibi s manželkou Innou

„Ahojte, priatelia. Keďže je Ibi plný prekvapení, dovoľte mi, aby som vám predstavil svoju manželku. Volá sa Salima Maiga. Takže už chápete, prečo som dlho preč,“ oznámil na sociálnych sieťach Ibrahim, ktorý priložil aj zábery krásnej nevesty v svadobných šatách.

Ibi so svojimi deťmi

Viacerých Slovákov správou o tajnej svadbe populárny Afričan šokoval, nakoľko v našej kultúre nie je zvykoom, aby mal muž dve manželky. Naopak, v tej Ibiho je to úplne bežné, čo sa pobúreným ľuďom snaží vysvetliť. ,,Prosím, prosím všetkých, čo ma tu kritizujú kvôli tomu, že som si dovolil predstaviť moju nevestu, nech prestanú… Keď nepoznáte okolnosti ani príbeh, nemali by ste sa vyjadriť,“ odkazuje neprajníkom. Ako ďalej uviedol, na zverejnených fotografiách nie je preto, že išlo zatiaľ iba o náboženský obrad – civilný dvojicu ešte len čaká.

,,Tu sa vôbec nejedná o polygamiu, aj na to si počkajte. Môj život je kniha, ktorá sa ešte len píše, dovtedy trpezlivosť,“ napísal na Instagram dvojnásobný manžel, ktorý by vraj mohol mať až štyri ženy.

Ibiho nová manželka Salima

Zdroj/Foto: Instagram/ibi.maiga