Jeden z najúspešnejších slovenských producentov sa opäť nezaprel a v novom roku prichádza s ďalším ,,východniarskym” singlom. Mafia Corner a speváčka Stefi predstavujú notoricky známu skladbu ,,A ja taká dzivočka” v šate lacnej kolotočariny.

Mafia Corner je už notoricky známy svojimi nevšednými skladbami, ktoré buď milujete alebo sa vám z nich zdvíha žalúdok. Po hitoch ,,Čerešne” či ,,Vypic a žic” si vzal na mušku jednu z najznámejších ľudových pesničiek ,,A ja taká dzivočka”. Videoklip ku skladbe sa natáčal vo všetkých okresných mestách a dôležitých miestach východného Slovenska, ktorým chcel vzdať producent úctu. Napriek tomu, že speváčka Stefi bojuje so zákernou rakovinou, na natáčanie klipu sa pozerá pozitívne: ,,Bolo to veľmi zložité a náročné hlavne na cestovanie, ale som veľmi rada, pretože som v niektorých častiach východného Slovenska nikdy nebola a toto bola veľmi dobrá možnosť, ako ho spoznať. A taktiež sme si užili kopec srandy a niektoré pohľady ľudí stáli za to, keď sme sa niekde zjavili na námestí a len tak poskakovali ako blázni.”

photo: reefe | www.reefe.sk

Aj keď má Stefi naozaj pekný a príjemný hlas, nevieme ako vy, no pri dookola sa opakujúcom ,,bom bom bom bom bom… bom” máme chuť skákajúcich spevákov udrieť rovnakou intenzitou ako sa natriasajú. Ale na diskotéku v dome kultúry dobré, nie? :)