Spojenie, ktoré by čakal len málokto. Uragán Mafia Corner alias Mike už dlhší čas avizoval zaujímavé spojenie a opäť vymyslel veľmi nečakaný ťah. Do klipu si pozval momentálne najvyťaženejšiu tvár televíznych obrazoviek, moderátora Juniora (Milan Zimnýkoval) a výsledok skutočne stojí za to!

Vo videoklipe k pesničke “Nechce sa mi!” od Mafia Corner stvárňujú Mike a Junior predavačov v obchode s elektrospotrebičmi, ktorí sa pretekajú, kto sa zapáči zákazníkom, ale hlavne manažérovi predajne (Daniel Straka). Mike je ten nedochvíľny, nespoľahlivý a ten, ktorému aj dobrý úmysel nevýjde. Junior je zas presný opak a využíva šéfovu priazeň. Nakoniec sa všetko skončilo nečakane a svoj prvý “červený bod” od šéfa si vyslúžil aj Mike.

Tento vydarený videoklip sa natáčal v Prešove na Levočskej ulici v réžii Miša Smoleňa a pre Juniora to znamenalo splnený detský sen. ,,Bola to pre mňa nová skúsenosť, Mika sledujem už dlhšie a páči sa mi, že si ide svoje. Aj keď točenie dokrútok vyzerá podobne, toto točenie klipu bolo “iné kafe!” Navyše sa mi splnil sen. Byť v predajni elektra sám. Keď som bol malý, som chcel robiť v takom elektre. Ďakujem za trpezlivosť ľudí z predajne a zo štábu a dvd prehrávač, ktorý som si odniesol,” povedal na margo svojho učinkovania v klipe “Nechce sa mi” známy moderátor. Táto pesnička sa svojím textom, príjemnou melódiou a vtipným videoklipom určite dostane do povedomia širokej verejnosti a je možné, že si na ňu spomeniete hneď pri zajtrajšom vstávaní do práce. :) 

Mafia Corner feat. JunioR – Nechce sa mi

Video: YouTube.com | Foto: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)