Jablko vraj nepadá ďaleko od stromu a v prípade Madonninej 23-ročnej dcéry Lourdes Leon to platí dvojnásobne. Nielenže sa mame podobá ako vajce vajcu, ale zdedila aj jej zvláštne nadanie pre zmyselnosť a kontroverziu. Najnovšie sa Lola rozhodla prepožičať svoje telo kampani Miluj odlišne (Love Different) patriacej spoločnosti Desigual. Na umeleckej šou v Miami, kde sa vystúpenie odohralo, sa teda vyzliekla donaha a pred kamerami a zrakmi mnohých divákov sa bozkávala so ženou. A zašlo to ešte ďalej…

Láska má mnoho podôb a jej slobodu sa dnes snažia propagovať najmä západné štáty. Trend síce pomaly preniká aj k nám, no vzhľadom na počet zástancov „tradičnej rodiny“ to v našich končinách nie je práve bezbolestný proces. To, čo v Miami predviedla slávna odevná značka Desigual, by teda na Slovensku sotva zostalo bez poriadne búrlivej negatívnej odozvy.

Desigual Lourdes
Farebnosť kreácií značky Desigual poukazuje aj na jej presvedčenie, že svet by mal byť v každom smere plný pestrosti.

Sprvu to všetko vyzeralo nevinne – ako o niečo veselšia módna prehliadka, kde sa modely a modelky rôznych typov postáv a farieb pleti v neuveriteľne farebných šatách rozhodli predviesť svoje tanečné kreácie. Jednou z nich bola samotná Lourdes Leon, dcéra Madonny a Carlosa Leona, vďaka ktorému sú jej čisté matkine črty tváre skrášlené exotickými odtienkami.

Madonna a Lourdes
Mama a dcéra.

Všetko sa zmenilo vo chvíli, keď sa postavy postavili na vopred pripravenú umeleckú inštaláciu a začali s divadlom, ktoré malo zbúrať predsudky puritánskych vrstiev ľudí a umeleckým spôsobom poukázať na filozofiu značky. Čo hovoríte na výkon Madonninej najstaršej dcéry?

Video z umeleckej šou si môžete pozrieť
>>> TU <<<!

Zdroj: People.com | Foto a video: Instagram/desigual, editionbarcelona, immaculate_gem