Stará chcela mladou byť, tak sa zrýpala na riť! ,,Kráľovná” súčasnej populárnej hudby vystúpila na slávnostnom odovzdávaní Brit Awards 2015 a počas svojej šou capla priamo na zadok!

Nepomohli ani šľachovité nôžky, ani kabala. Keď raz ženská nedokáže chodiť vo vysokých topánkach, načo sa do nich obúva? A ešte pred takou masou ľudí? Madonna sa chcela hneď v úvode svojho vystúpenia zahrať na dominantnú mrchu v toreádorskom plášti, ktorá má nadvládu nad niekoľkými chlapmi. Topiaci sa aj slamky chytá a tak zrejme chcela využiť momentálnu sláva ,,sado maso” bestselleru šedej. Len ten korzet si mohla odpustiť. V momente kedy si zaumienila odopnúť plášť, chlapci sa jej zjavne vopred pomstili a strhli ju k zemi. Ešteže si prvá dáma stihla otočiť hlavu a vypočítať miesto presného dopadu!

Aké ponaučenie z toho vyplýva? Nepokúšajte sa navliecť do neadekvátneho úboru, keď vám z topánok trčí slama :)

Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)