Kráľovná popu je späť! Po dvoch rokoch uzrel svetlo sveta jej nový videoklip Living for Love z pripravovaného albumu Rebel Heart, ktorý by mal vyjsť v prvom štvrťroku 2015!

Samostatný singel, ktorý produkovala speváčka a producent Diplo bol vydaný 20.12.2014. Madonna uviedla videoklip, ktorý režírovala francúzska dvojica J.A.C.K. (Julien Choquart, Camille Hirigoyen) prostredníctvom chatovacej služby Snapchat a 6.2.2015 aj cez svoj oficiálny Vevo kanál na youtube.

Úvod preretušovaného a presvieteného videa zachytáva ruky speváčky, červenú scénu a nakoniec i samotnú, 56. ročnú Madonnu ako toreádorku. Počas nasledujúcich minút ju obklopia tanečníci vyobrazení ako Minotauri, s ktorými tancuje a „bojuje” až do ukončenia snímky, kedy ich v simulovanom boji porazí. Záver obsahuje citát nemeckého filozofa Friedricha Nietzschea ktorý tvrdí: „Človek je najkrutejšie zviera. V tragédiách, býčích zápasoch a ukrižovaní sa cítil najlepšie na zemi.“

Singel je podporovaný kritikmi i verejnosťou, prirovnávaný je k Madonninej rannej tvorbe prepletenej so súčasnou popmusic.  Aj vy si myslíte, že ide o nový letný hit? :)

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)