Besniaci koronavírus si v Amerike vyberá krutú daň! Zatiaľčo u nás dochádza k postupnému uvoľňovaniu nastavených opatrení, v zámorí sa každým dňom vyskytuje čoraz viac nových prípadov nákazy. Zákernému ochoreniu sa nevyhýbajú ani svetoznáme celebrity, no nie u všetkých má diagnóza rovnaký priebeh. Špecifickým prípadom sa stala slávna diva Madonna, ktorá na Instagrame šokovala prekvapivým priznaním.

61-ročná speváčka je dobre známa svojím nestarnúcim zjavom a nekonečnou vášňou pre divokú zábavu. Madonnine koncerty bývajú bohaté na pestré atrakcie, hraničiace s dobrými mravmi. Skalní priaznivci temperamentnej blondínky sa však dozvedeli správu, akú nik nečakal.

Madonna

Madonna totiž odhalila pozitívny výsledok testu protilátok na koronavírus, čo v preklade znamená, že chorobu už úspešne prekonala. Stalo sa tak sedem týždňov dozadu, keď musela spoločne s viacerými ďalšími umelcami kvôli vážnym zdravotným problémom odvolať sľúbenú šou. Ani jeden z pacientov ale v tej dobe netušil, s akou infekciou sa pasujú.

,,Momentálne už chorá nie som. Keď ste pozitívne testovaný na protilátky, znamená to, že ste vírus už prekonali, tak ako ja. Boli sme chorí v závere môjho turné v Paríži pred siedmimi týždňami spolu s mnohými umelcami zo šou. V tom čase sme si všetci mysleli, že máme len silnú chrípku. Vďakabohu sme všetci zdraví a v poriadku,” populárna hudobníčka, ktorá respiračnú chorobu Covid-19 na sebe pôvodne ani nespoznala, poskytla po vyliečení miliónovú finančnú injekciu na podporu pre vynájdenie vakcíny.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Madonna koronavírus

Zdroj|Foto: Instagram/Madonna