V poslednom dieli markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome sa obľúbená seriálová herečka Kristína Madarová zhostila úlohy stvárniť talentovanú speváčku Beth Ditto. Atraktívna kráska však priznala, že tesne pred vystúpením zápasila so zdravotými ťažkosťami, kvôli ktorým pódium po výkone aj opustila. 

Kristína pred vystúpením strávila v maskérni celých 7 hodín, no diskomfortný kostým nebol jedinou príčinou, prečo sa herečke spravilo zle. Pre Nový Čas priznala, že je háklivá na vône, ktorými sa to v zákulisí len tak hemží. To jej spôsobuje žalúdočné problémy.

,,Dala som si aj paradajkovú polievku, ktorá mi asi veľmi nesadla. Mám histamínovú intoleranciu, nemám ju nejakú strašnú, ale niekedy sa stane, že mi niečo nesadne. A keď som sa obliekla do toho veľkého kostýmu, keď som mala na sebe 2 – 3 overaly, medzi nimi prišité vankúše a bola som stiahnutá, prišlo mi naozaj zle,” hviezda seriálu Sestričky prezradila pre spomínaný portál. Kolový bublinkový nápoj v spojení s čerstvým vzduchom však spravil divy a Madarová na pódiu doslova zažiarila. 

Po skvele odvedenom výkone sa súťažiaca markizáckej šou pobrala do zákulisia a medzi ostatnými účinkujúcimi sa objavila až po predstavení hereckého kolegu Braňa Mosného. Na záver musíme uznať, že na Kristíne nebolo naozaj nič poznať.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook – Televízia Markíza