Monika Bagárová na Prvý sviatok vianočný oznámila, že s otcom svojho dieťatka Makhmudom Muradovom idú od seba. Fanúšikom však neuniklo už skôr, že úspešný MMA bojovník trávi veľa času v rodnom Uzbekistane. 

Vo virtuálnom svete sa špekuluje o rôznych dôvodoch konca vzťahu obľúbeného páriku. Dokonca sa objavili aj chýry o možnej nevere Makhmuda, ktorý ale pre Extra.cz všetko vyvrátil.

Podľa známeho športovca bola vina na oboch stranách. ,,Za koniec vzťahu vždy môžu obaja. Netvrdím, že som ideálny človek. Nie som anjel, ani Monika nie je,“ vyjadril sa Mach, ktorý síce ani tentoraz presné detaily odlúčenia s Monikou neprezradil, no objasnil, že sa rozišli v dobrom.

,,Takto sme sa dohodli z oboch strán, že to bude lepšie pre mňa i pre ňu. Proste sme mali nejaké problémy. Ale hovorím, sme úplne v pohode. Vždycky sa na všetkom dohodneme,“ odhalil svalnatý muž, ktorý, žiaľ, dlhú dobu bez dcérky a expartnerky netrávi len kvôli kariére.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Som teraz viac v Uzbekistane. Dôvod je ten, že môj otec je teraz vážne chorý, leží. Snažím sa tu byť viac s rodinou. Už je to nejakých 8 mesiacov. To je jedna vec. Druhá vec je, že ľudia, ktorí to chcú vidieť, tak to vidia,“ uviedol na pravú mieru pre Extra.cz otecko malej Rumie.

Zdroj: extra.cz | Foto: Instagram/bagarovamonika