Obľúbený komik František Košarišťan sa netají tým, že ho priťahujú muži. Svojmu kamarátovi Bekimovi dokonca prezradil, kto zo slovenského šoubiznisu je preňho natoľko príťažlivý, že by sa s ním dal nahovoriť aj na niečo odvážnejšie.

Fero Joke je poslednú dobu doslova na roztrhanie. Na chvíľu si ho pre poslucháčov rádia Europa 2 uchmatol aj moderátor Bekim Aziri, ktorý sa ho okrem iného opýtal i to, s kým by si vedel zahrať šteklivú scénu vo filme.

,,No toto by som si nikdy nechcel zahrať. Tým, že nie som herec, tak sa neviem odosobniť… Ale keď si odmyslíme tento môj hendikap… Vieš čo…,“ rozmýšľal Feri. ,,S Bardym, to ti je fešák,“ skonštatoval zabávač, ktorý narážal na svojho súpera z Let’s Dance – herca a modela Adama Bardyho. Neostal však iba pri ňom. Aj pri ďalšom mene zalovil do vôd spomínanej tanečnej šou.

,,S Janom Koleníkom,“ potmehúcky sa pousmial Bekimov hosť a následne uviedol, že sú obaja jeho favoriti veľmi dobrí chalani. Feriho výber ale určite nikoho neprekvapil, nakoľko sa páni zaraďujú k slovenským se*symbolom. A údiv rozhodne nepríde ani pri hercovi, ktorého by si zvolilo Ferovo alterego Maja. ,,Keby Maja, no tak s Jožom Vajdom. Okamžite, to je jeden štramák. Ten Jozef, ozaj, ten sa ti stará o seba. Je to jeden fešák riadny,“ myslí si populárny komik.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Europa 2 | Foto: YouTube/Rádio Europa 2, Instagram/tvmarkizaofficial, jozefvajda_official, jan_kolenik