Tmavovlasú Vierku ľudia poznajú vďaka jej účinkovaniu v televíznej zoznamke Svadba na prvý pohľad, kde bol jej vzťah s energickým Michalom od začiatku veľmi chladný. Dvojica to nakoniec ukončila ešte pred záverom šou. Učiteľka tanca teraz opäť odhalila svoje súkromie.

Vydaja súca Ružomberčanka v máji na známej sociálnej sieti naznačila, že sa po jej boku objavil nový partner. Vtedy na otázku, či už našla spriaznenú dušu, odpovedala: ,,Verím, že áno!”

michal viera svadba

Či sa v živote televíznej nevesty od nakrúcania našiel nový objav, nevedno. Avšak predošlé odpovede účastníčky svadobnej šou čosi naozaj naznačujú. Pred dvomi týždňami dokonca Vierka na Instagrame zverejnila snímku, ku ktorej pridala malú nápovedu. ,,S ním či bez neho, stále som to ja,” uviedla majiteľka kaviarne.

Teraz čiernovláska opäť fanúšikom vytvorila okienko na ich dotazy a, veru, nikoho neprekvapí, že ľudí znova zaujímala tá istá vec – má aktuálne priateľa?. ,,Momentálne nie,” prezradila Vierka stručne.

Svoj priestor v instastories dostala aj háklivá otázka detí. ,,Nie vždy je všetko tak, ako chceme. Človek mieni, Pánboh mení. Mám úžasné neterky, ktoré to vynahrádzajú,” napísala zatiaľ slobodná dáma ešte stále čakajúca na toho pravého.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/viera_ondrejkova, TV Markíza