Aj napriek tomu, že si pôvabná osobná trénerka Veronika v televíznej zoznamke Svadba na prvý pohľad partnera nenašla, svoju účasť neľutuje. Ako najnovšie prezradila, na Adama nezanevrela, dokonca si v reality šou našla nové známosti.

Televízna nevesta na sociálnych sieťach aktívne komunikuje s fanúšikmi a množstvo z nich inšpiruje svojím zdravým životným štýlom a mentálnym nastavením. Teraz sa im otvorila o niečo viac a nechala im priestor na rôzne otázky.

Príťažlivá kráska priznala, že je ešte stále slobodná, a i keď pred národom dala na televíznych obrazovkách Adamovi košom, celkom naňho nezanevrela. ,,S Adamom sme si po nakrúcaní všetko vysvetlili a vyrozprávali a sme za dobre. Nie je dobré páliť mosty a hlavne mňa ťažia nedoriešené vzťahy a veci,” otvorila sa Veronika, ktorá síce neuviedla, či sa s odfarbeným barberom ešte stretáva, no priznala, že v šou sa predsa len našiel niekto, ku komu si cestu našla.

,,Myslím, že všetci sú skvelí ľudia a myslím, že sme si sadli,” povedala o ostatných účinkujúcich zo Svadby osobná trénerka. ,,Michal s Diankou ma prišli navštíviť a s ostatnými si píšeme a voláme. Plus chystáme spoločnú akciu koncom mesiaca,” prezradila nezadaná Slovenka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/ver_fab | Foto: Instagram/ver_fab/dianadeottova