Už je tomu polroka, čo nám život strpčuje koronavírus. Každý deň sa na Slovensku testujú tisíce ľudí, pričom počet nakazených nie a nie klesnúť. Vrabce dokonca štebotajú o tom, že Covid-19 napadol aj najznámejšiu slovenskú influencerku Zuzanu Plačkovú. Čo na to hovorí samotná kráska?

Meno Zuzany Plačkovej bolo s novým ochorením Covid-19 spájané už niekoľkokrát, nakoľko sa vášnivá cestovateľka výletov a dovoleniek do zahraničia nevzdala ani počas pandémie. Brunetka však vždy všetkých ubezpečila, že je zdravá.

Najnovšie sa k instagramovej kráľovnej doniesla informácia o tom, že vraj k aktuálnemu počtu 6 021 pozitívne testovaných Slovákov patrí aj ona. ,,Zase sa mi potvrdilo to, že niektorí ľudia vedia oveľa viac o mne samej, ako viem napríkad ja sama a potom to rozširujú kade-tade… tieto bludy…,” začala svojich fanúšikov oboznamovať s problematikou Plačková, ku ktorej sa od kamaráta dostala klebeta, že má koronavírus.

Ihneď nato influencerka šokovala priznaním o počte svojich testovaní. ,,Nepoznám viac testovaného človeka na Covid, ako som ja sama, pretože som bola zatiaľ testovaná 8 alebo 9-krát. Samozrejme, negatívne. Dokonca na 90 % mi vyšlo, že mám protilátky v tele,” uviedla Zuzana. Ďalej upozornila, že keby bola infikovaná, určite by nenavštevovala rodinu v Čadci.

Na záver ešte modelka dodala, že ak by náhodou niekedy koronavírus aj dostala, vedeli by o tom určite všetci, pretože sa bude snažiť na svojom nakazení zarobiť. A čo odkazuje šíriteľovi nezmyselnej správy? ,,Ja sa dozviem, kto toto roznáša, lebo Bratislava je úplná dedina. A ver tomu, že tie peniaze na tých právnikov ja mám!”

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova