Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská si nažíva ako v bavlnke, práve preto mohol mnohých občanov prekvapiť oznam, visiaci na polyfunkčnej budove v Petržalke. Jej meno svieti ako prvé na zozname neplatičov za bývanie, keďže jedna z nehnuteľností patrí práve manželke Patrika Rytmusa Vrbovského. Čo sa deje?!

Vždy pozitívne naladená mamina ročného synčeka Sanela má aktuálne hlavu v smútku. Už mesiace sa pokúša v mieri vykorčuľovať z komplikovanej situácie, do akej sa údajne dostala kvôli zhovievavosti k bývalému partnerovi.

S expriateľom kedysi Jasmina žila v byte v nákupno-bytovom komplexe v Petržalke, kde je teraz jej meno súčasťou verejnosti dostupného zoznamu dlžníkov. „Pravdou je, že v tom byte býva môj bývalý priateľ, ktorý má na starosti aj platenie účtov, keďže ja ten byt nevyužívam. Takže to mohlo vzniknúť z jeho strany. Ale sama som prekvapená, že mi nikto o takom dlhu nepovedal, vrátane môjho expartnera. Ostala som zaskočená, čo sa deje,“ Rytmusova manželka odhalila pre magazín Šarm detaily vzniku zamotaných okolností, o akých doposiaľ ani sama netušila.

Riešenie existuje, ale…

Je teda jasné, že hviezda módnej televízie sa s finančnými problémami nepotýka, avšak vo vyriešení sporu jej bráni celkom iná vec. Moderátorka, dohadujúca sa o celej veci s právnikmi, nemá totiž srdce na to, aby niekdajšiu lásku z bytu radikálne vysťahovala.

„Viem, že to musíme nejako rozlúsknuť a rada by som bola, keby čím skôr, ale som naozaj v bezvýchodiskovej situácii. Neviem, čo môžem urobiť pre to, aby som mohla pokojne zaspávať. Teda viem, čo by som mohla, na čo mám právne nárok, ale svedomie mi nedovolí. Proste to nedokážem urobiť,“ tvrdí Alagič, trpiaca strachom z toho, že by mohla mať na krku exekúciu a následne i negatívny záznam v banke.

S vykľučkovaním z nepríjemných komplikácií jej pomáhajú nielen advokáti, ale tiež chápavý manžel Patrik. „Stále hovorí, že to treba vyriešiť, ale netlačí na mňa. Rozobrala som aj s ním všetky možné možnosti. Veľmi sa mi páči Patrikov postoj, úplne chápe a rešpektuje, že to nechcem urobiť drasticky a bývalého nechať na ulici,“ balkánska kráska priznáva, že momentálne len dopláca na vlastnú dobrosrdečnosť, čím si pred stovkami ľudí spôsobila ešte donedávna neobjasnenú hanbu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Sarm.pluska.sk | Foto: Instagram/jasmina.alagic