Hoci patrila medzi najmladšie účastníčky dvanástej série drsnej šou Farma, odvaha pri slovných konfrontáciách so staršími súpermi jej rozhodne nechýbala. Reč je o nedávno vypadnutej Beáte Rusnákovej, tú doma okrem najbližšej rodiny očakávala i sympatická slečna, s ktorou sú si až podozrivo podobné.

20-ročná čiernovláska z Oslár vyrazila divákom krátko po odchode z markizáckej hry dych, keď do štúdia relácie Farmy Extra docupitala k Martinovi Šmahelovi ako celkom iná žena. Na statku sa líčidlám vyhýbala, no v súkromnom živote zo seba dokáže vyčarovať neodolateľnú šelmičku.

farma

Bea okrem výrazného mejkapu obľubuje i zapletané copíky a tejto vášni holduje tiež jej veľmi blízka kamarátka. Keď si ale obidve brunetky spoločne zapózovali s rovnakými účesmi a takmer zhodným outfitom, mohli mnohým padnúť sánky.

,,Skutočné priateľstvo nie je o tom nebyť od seba. Je to o tom, že aj keď ste odlúčení, nič sa nezmení,“ exfarmárka napísala na adresu slečny, s ktorou zjavne tvorí zohratú dvojku. Dievčence pripomínajú jedna druhú nielen zladeným módnym vkusom, ale taktiež sa vyznačujú veľmi podobnými črtami tváre a z profilu sú takmer nerozoznateľné. Napriek tomu, že ide zjavne iba o dobré priateľky, pôsobia skôr ako sestry, nemyslíte?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

beata rusnakova farma

Zdroj: Instagram/Bejba99 | Foto: Instagram/Bejba99, Copinatorka