Dvanásta séria reality šou Farma priniesla na obrazovky Markízy naozaj samé kočky – jednou z nich je rozhodne Beáta Rusnáková z Veľkého Krtíša. Už na prvý pohľad je jasné, že čiernovláska nie je žiadna sivá myška, pričom veľkú pozornosť pútajú jej pery. Mnohých divákov a Beiných fanúšikov tak zaujíma, či sú prirodzené.

Priaznivci Farmy si už dávno zvykli, že Markíza do skupiny súťažiacich zamiešava kočky, ktoré disponujú zväčšenými perami. Tento ročník padla voľba na Rebeku Hlavatú či Nikol Fridrichovú, pričom k zákroku sa verejne priznáva aj nechtár Mário Rigó.

Plnými a pekne vykrojenými ústami sa môže pochváliť aj Máriova kamarátka Beáta Rusnáková. Mnohým divákom a fanúšikom tak pri pohľade na ňu vŕta v hlave otázka, či jej také pery venovala matka príroda alebo šikovný odborník. A hoci to už mladá kráska neraz spomínala, na túto tému sa vyjadrila opäť po otázke z ľudu: ,,Kde si dávaš pichať pery?”

,,Halooooo? 56-krát oznamujem, že nemám napichané pery ani som nikdy nemala. Ale toľko sa ma na to pýtate, že asi si ich dám napichať,” reagovala Bea, ktorá dala zvedavcom jednoznačnú odpoveď!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/bejba99