14. februára tomu budú presne dva roky, čo sa najznámejšej slovenskej vizážistke Lucid obrátil život na ruby. Stala sa totiž mamičkou svojej prvej dcérky Lýdie. A ako sa zdá, malá princezná ide už teraz v mamininých šľapajách.

Lucii Sládečkovej ani príchod dieťaťa nezabránil v tom, aby sa zastavila vo svojom beauty kolotoči. Všetko pekne stíha aj po boku malej princeznej a ak náhodou nie, vždy jej veľmi rada pomôže jej sympatická mamina, a teda Lydkina starká.

Slovenská vizážistka okrem samotného líčenia ponúka nám ženám aj rôzne videá, v ktorých ukazuje, ako môžeme zo seba vykúzliť ešte väčšie parádnice. V tom najnovšom nám ale ponúkla krátky pohľad na to, ako asi vyzerá skrášľovacia procedúra každej mamičky v spoločnosti svojej zvedavej ratolesti.

Lucid Lydia

,,Maminky, poznáte to? Vidíte sa v tejto situácii? Priznám sa, tieto chvíle sú pri líčení náročné a niekedy to neurobím dokonale, ale chvíle s malinkou si maximálne užívam,” napísala Lucid k videu na YouTube, pričom na Instagrame priznala, že si pri Lydke nalíčila linku, pery aj zuby. Drobec zase popri tom vyskúšal všetky štetce. Len sa pozrite, ako to dievčatám rozkošne išlo.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/makeupbylucid, YouTube