Dominika Cibulková je úžasná talentovaná tenistka, ale keď príde reč na módu, pôsobí skôr ako rozšafná blogerka, ktorej slávne značky platia za to, že sa v ich modeloch promenáduje pred kamerami a fotí v zrkadlách výťahu. 

Naša momentálne najšikovnejšia tenistka si na zovňajšku skutočne potrpí. Okrem štýlového manžela jej v otázke obliekania radí aj kamarát a stylista Andrej Kusalík. Dominikine módne úlovky sú skutočné skvosty a každý, kto ju sleduje vie, že jej obľúbenou značkou doplnkov je francúzsky velikán Chanel a v oblečení nedá dopustiť na módny dom Givenchy. Okrem spomenutých značiek si potrpí aj na veľmi kvalitné šperky a asi všetky módne domy zvučných mien.

Prečo sa ale Dominika musí prezentovať takým detinským spôsobom, ktorý je v jej postavení skutočne neprofesionálny? Výťahové fotografie často pôsobia nie ako pozdrav svojim fanúšikom, ale ako zbytočné “pretŕčanie sa”.

Nebudeme však Dominike krivdiť. Okrem do očí bijúcich značiek nosí aj kvalitné kúsky, ktoré na sebe nemajú výrazné logá a fotí sa na miestach, ktoré nie sú stereotypnou výťahovou kabínou. Tých je však, bohužiaľ, pomenej.

V galérii, ktorú sme si pre vás pripravili, si môžete pozrieť Dominikine najobľúbenejšie doplnky zvučných mien:

Dominika a jej luxusné outfity

Zdroj: Instagram