Posledné týždne patrí k najdiskutovanejším témam slovenského šoubiznisu tehotenstvo Dominiky Cibulkovej, ktorej termín pôrodu je stanovený na 9. júna. Aktuálne sa známa športovkyňa cíti ešte stále vo forme, nič jej teda nabránilo v tom, aby si v spoločnosti najbližších užila shower párty, ako sa patrí!

Dominika Cibulková má za sebou shower párty, aká sa v našich zemepisných šírkach často nevidí. Oslava v reštaurácii na brehu Dunaja prebehla v luxusnom štýle, pričom nemohla chýbať kopa balónikov, veľký billboard, prenádherná torta, všetko, samozrejme, s menom očakávaného synčeka Jakubka, či jedinečné záhradné dekorácie v pastelových farbách.

A čo tá shower párty vlastne je? Ide v podstate o tehotenský večierok, konajúci sa na počesť prerodu ženy na matku a očakávaného dieťatka. Na udalosť, ktorá má korene v Amerike, sú však pozvané len členky ženského pokolenia – najbližšie kamarátky či príbuzné prinesú budúcej mamine darčeky pre bábätko.

Na Jakubkovej a Dominikinej oslave sme mohli vidieť napríklad blondínkinu maminu Katarínu či celebritné kamarátky – modelku Barboru Franekovú alebo herečku Zuzku Šebovú. ,,Ďakujem vám lasky za nádherny deň a veeeeeeeeeeeľa lásky,” známa tehuľka sa prostredníctvom Instagramu poďakovala zúčastneným, ktorí sa chlapčekovi postarali o takú párty, o akej sa mu v brušku ani nesnívalo.:)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/domicubulkova