K celkovému obrazu Kristíny Tormovej nepochybne patrí jej krásna rodinka – partička mladých ľudí si vie užívať spoločné chvíle naozaj kdekoľvek. Tentokrát sa vybrali na výlet mimo všetok luxus a honosnú parádu. 

Kým niektoré naše celebrity si užívajú búrlivý život na cestách po celom svete, mnohí sa doma obávajú šíriaceho sa vírusu. Existuje ale skupina dobrodincov, ktorá namiesto piesočnatých pláži a nasávania cudzích kultúr objavuje krásy rodnej krajiny. Známa slovenská herečka si v spoločnosti svojich ratolestí a pána manžela okúsili prostredie v okolí Banskej Bystrice.

Mičinský pitvor je festival, ktorý v obci Horná Mičiná funguje už piaty rok. Tvorcovia nechávajú rôznorodým umelcom priestor ukázať svoju kreativitu každého druhu. Okrem dielní, cirskusantov, akrobatov, klaunov či hudobníkov bola do tohto ročníka v programe zahrnutá i Kristína Tormová. Tá na rozprávkové miesto zobrala aj rodinku.

A ako sa dostať na akciu plnú kultúry a zároveň neriešiť ubytovanie s troma deťmi? Odpoveď znie celkom jednoducho – karavan. Rodáčka z Bratislavy tak na svoj výlet zvolila krásne bielo-červené vozidlo, v ktorom si s manželom a detičkami bez obáv vychutnali niekoľko dní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/kristina.tormova