Zuzana Plačková je známou milovníčkou luxusných značiek, ktoré do jej obrovského šatníka pribúdali so železnou pravidelnosťou. Drahé kúsky obľúbená influencerka nenechala doma ani po razii jej bytu v bratislavskej časti Ružinov, odkiaľ ju policajti vyviedli v putách.

V byte Zuzany Strausz Plačkovej a jej manžela Reného zasahovala nadránom 27. septembra NAKA. V tom čase pôsobila brunetka nad vecou, pričom tvrdila, že sa k prípadu vyjadrí na svojom Instagrame. Vtedy zrejme ešte ani netušila, že jej fotografie zo zásahu začínajú pomaličky zapĺňať slovenské a české médiá.

Od pondelka rána možno podnikateľku vidieť na všetkých snímkach, ktoré vznikli od jej zadržania, v slamenom klobúčiku, hnedej zimnej bunde a hnedom overale s potlačou mesiačikov. Kto sa však vyzná v značkách, určite vie, že nejde o len také hocijaké kúsky z bežných obchoodov v nákupných centrách.

Podľa zistení Čas.sk Zuzaninu tvár po celý čas zakrýval klobúčik Dior (790 €), oblečená bola do overalu Marine Serre (500 €) a obutá do tenisiek Balenciaga (650 €). Najdrahšiu položku jej luxusného outfitu však predstavovala bunda novej limitovanej kolekcie Louis Vuitton v neuveriteľnej hodnote 4 500 €. Dokopy tak mala dnes už obvinená Plačková na sebe minimálne 6500 eur.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk | Foto: Foto: Instagram/kristinakovesova, queen.plackova