V sobotňajšom dueli sa v aréne stretli David a Luna, ktorá po prehre 3:2 brány markizáckej reality šou nadobro opustila. Kroky Nikoly Bálekovej viedli aj do bonusovej relácie Farma X-tra

Hviezda TikToku pôsobila počas celého rozhovoru s moderátorom vyrovnane i šťastne. Výsledok súboja s mladíkom zobrala ako osud a necíti voči žiadnemu z účastníkov Farmy zášť. Zaspomínala si aj na čas strávený s 24-ročnou blondínkou, pričom sa nebála uviesť ani jej slabinu. 

,,So Stankou sme sa veľmi zblížili za posledné obdobie. Ona je super len je ľahko ovplyvniteľná ostatnými. Čiže, keď som s ňou bola sama, tak… Navzájom sme sa pozitívne ovplyvnili,“ povedala s úsmevom Šmahelovi. Taktiež prezradila, že sú jej srdcu blízki Evička a Mesut, ktorý je pre dvojnásobnú mamičku dokonca inšpiráciou.

Diváci relácie ale určite postrehli, že si Luna na obrazovkách nedokázala nájsť cestu k Michale, dokonca s ňou mala konflikt. Čo si myslí o tejto tmavovláske s odstupom času?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Na ňu sa mi ľahko-ťažko spomína. Neviem si doteraz urobiť názor, lebo sa mi to na farme bilo. Áno! Nie! Áno! Nie! Potom tam prišla Naty za mnou s plačom, vtedy mi pukli nervy, mne bolo tak ľúto Naty, keď prišla za mnou. Ja to tak nemám rada, keď sa človek stará do vecí, do ktorých ich nič nie je, ako ona do vzťahu jej a Mesuta. Do toho jej absolútne nič nebolo. To, že má názor, aj ja mám názor, ale nikoho to nezaujíma,“ uvádzala už s vážnou tvárou potetovaná influencerka. Farmu X-tra nájdete nižšie!

>>>FARMU X-TRA S LUNOU NÁJDETE TU<<<

miska farma

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk, TV Markíza