Lucia Gachulincová sa dostala do povedomia vďaka reality šou Farma. Od jej ukončenia nadobudla širokú škálu fanúšikov na sociálnej sieti, kde sa najnovšie rozhodla prehovoriť o vážnej autonehode. Z jej slov pritom naskakujú doslova zimomriavky.

Lucia Gachulincová, známa pod pseudonymom Lula, zarazila všetkých fanúšikov. Mladá podnikateľka pochádzajúca z Považskej Bystrice sa totiž rozhodla otvorene prehovoriť o najhoršom dni jej života, kedy takmer prišla o život, pričom za všetko mohol opitý šofér.

Keď som mala 7 rokov, mali sme autonehodu. Opitý šofér do nás nabúral, pretočil nám párkrát auto a ja som nepripútaná preletela cez čelné sklo von na cestu,“ opísala zdrvujúci zážitok a následne uviedla i fakt, že ju museli spolu s jej rodinou náhle hospitalizovať.

Som sa prebrala v nemocnici a keď som sa pozrela do strany, videla som mamu, ktorá mala ten taký nákrčník a mala zavreté oči. Strašne som sa zľakla, plakala som,“ priznala pred tisíckami fanúšikov pocity, aké si vie predstaviť len málokto.

Lucia Gachulincová s mamou Denisou

Následky jej zostali dodnes

Z celej situácie si mladá ex-farmárka odniesla spomienku v podobe jaziev, za ktoré sa však podľa jej vlastných slov nehanbí. Práve naopak, je na ne pyšná. „Mala som rozbitú hlavu, doteraz tam mám hrču a jazvu, na líci mám mini jazvu a aj na ruke, ale najviac bolelo, keď mi sestra umývala vlasy od zaschnutej krvi,“ uvádza.

Lucia sa silnú spomienku z minulosti rozhodla zverejniť najmä s cieľom motivovať ľudí v tom, aby sa za svoje jazvy nehanbili. Či už na tele, alebo na duši.Ak si myslíte, že to určuje, akým ste človekom, tak máte pravdu. Lebo vás to spravilo silnejšími,“ dodáva na záver v príspevku, ktorý si v celom znení môžete prečítať v článku nižšie.

View this post on Instagram

Prvýkrát v živote pridávam fotku, kde vidno moju jazvu na ruke. Keď som mala 7 rokov mali sme autonehodu. Opity šofér do nás nabúral , pretočil nám parkrat auto a ja som nepriputana preletela cez čelne sklo von na cestu. Tancovali sme vtedy na Shakiru a odpútali sa, len na minutku… Nic si nepamatam len, že som sa prebrala v nemocnici a keď som sa pozrela do strany videla som mu mamu, ktorá mala ten taký nákrčník a mala zavrete oci. Strašne som sa zlakla, plakala som, prisli doktori a vypli ma. Pár dni po nehode by som nikdy nepovedala dve veci. Mala som rozbitú hlavu , doteraz tam mám hrču a jazvu, na líci mám mini jazvu a aj na ruke, ale najviac bolelo keď mi sestra umyvala vlasy od zaschnutej krvi a keď som sa prvýkrát musela posadiť. Nevedela som to. Posadila som sa možno po tyzdni- tiez až vtedy kedy začala hrat na music boxe Shakira:) . Odvtedy som sa strašne za svoje jazvy hanbila. Skrývala som ich, nosila dlhe veci, prisla som si čudná. Myslela som, že ma ľudia budú brat inak. Mama mi stále hovorila, že ma to vekom prejde a že to je úplne v poriadku, že mi ju skoro ani nevidlo, ale ja som stále videla niečo hrôzostrašne… už teraz ju mám po jednej operácii a jednom laseri, na ktorom som naposledy bola keď som mala 19. Od svojich 20 sa za svoje jazvy vôbec nehanbim. Neviem ako to prišlo, ale vôbec mi nevadi hovoriť ten pribeh aj tisíckrát. Prežila som a Boh ma tu ešte chce. Mám možnosť žiť na tomto svete. Mohol ma zhasnúť, ale neurobil to, už len za to som každý den vdacna. Nežijem z minulosti a neriešim, čo by bolo kedy , len Vám chcem povedať aby ste sa nehanbili za svoje jazvy alebo iné nedostatky. Ak si myslite, že to určuje akým ste človekom, tak máte pravdu. Lebo vás to spravilo silnejsimi.😊 Nepýtajte sa ma prosim na jazvy, na strie , na celulitídu. Pokial sa stravujete dobre, cvičíte, nepijete, nefajcime, neponocujete a ste mili k ludom- tak to sú proste známky, že ste zivi:))) milujem “marks” na tele , TO JE FANCY TETOVANIE😊

A post shared by Bc.Lulenzz"Lula"Gachulincová (@llnzz) on

Zdroj: Instagram/llnzz | Foto: Facebook/D.Š., TV Markíza, Instagram/llnzz