Lucia Gachulíncová patrí medzi množstvo influencerov, ktorí si dokážu reklamou na svojich sociálnych sieťach privyrobiť pekné množstvo peňazí. Občas sa však stane, že nie všetko dopadne tak ako má a zo skrytej reklamy je nakoniec úplné fiasko.

Živým dôkazom je aj Miriam Kalisová, ktorá len nedávno schytala poriadny náklad za príliš veľký nával reklamných produktov na jej Instagrame. Viac info nájdete —>TU<—

Opačný prípad sa stal Lule, ktorá zverejnila nevinný záber pri motivačnom obraze. Nechýbal ani zdroj, kde si ho môžete okamžite zakúpiť. Čo ale bývalá ex-farmárka nečakala, bola smŕšť komentárov, v ktorých sa objavili samé podpichujúce texty plné výsmechu.

Na jej fotografií bola totižto chyba, ktorá kazila pointu celého obrazu. “Pokoj nájdeš iba sám v sebe” znela zrejme veta, ktorú Lula túžila vidieť vo svojej spálni. Miesto toho jej však prišiel preklep, ktorý zaznamenala väčšina sledujúcich a zrejme ich aj odradil od kúpy podobného kúsku, hoci to nemusela byť chyba zo strany predávajúceho.

Foto: Instagram