Lucia Lula Gachulincová sa zaradila do klubu bývalých účastníkov reality šou Farma, ktorým sa po skočení súťaže podarilo celkom slušne preraziť. Dnes sa kráska z ôsmej série venuje najmä vlastnému biznisu, súvisiacemu s kozmetikou, módou a aktívnym životným štýlom. Po tom, ako predviedla vymakané krivky len v plavkách, podelila sa s fanúšikmi o významný životný míľnik!

Známa YouTuberka a influencerka po vypadnutí z markizáckej šou ani na chvíľu nezaháľala. Napriek tomu, že jej vzťah s exfarmárom Dávidom Buškom krátko po romantických zásnubách nečakane stroskotal, vybrala sa vlastnou a tvrdo vydretou cestou.

Lula Gachulincová

Lucia sa dnes živí nielen točením inštruktážnych videí o mejkape, ale tiež predajom exkluzívnych rias a ľudských clip-in vlasov vlastnej značky “Lulenzz”. Zároveň nezabúda ani na správnu prezentáciu – verejnosti sa vždy ukazuje s dokonale nalíčenou tvárou a krásnou štíhlou postavičkou. Práve tú neváhala predviesť len v odvážnych bikinách, kedy zároveň odhalila dôležitú novinku.

,,Prvá fotka v novom byte – neurobenom novom byte. Od 1.júna už to bude iná káva!” bývalá markizácka hviezdička si hrdo zapózovala vo svojom čisto novom zakúpenom príbytku, ktorý sa chystá čoskoro zariaďovať. Všetko teda nasvedčuje tomu, že rozbehnuté podnikateľské aktivity prinášajú vytúžené ovocie.

FOTO Lucie Gachulincovej z nového bytu nájdete TU

Lula

Zdroj|Foto: Instagram/llnzz