Exfarmárka Lucia Lula Gachulincová pred pár mesiacmi avizovala, že sa vrhla do čerstvej známosti. Po jej boku sa nachádza muž s cudzokrajným pôvodom, ktorého ale doposiaľ na sociálnych sieťach nikdy neukázala. Po množstve dotazov od fanúšikov to viac nevydržala a záujemcov o jeho podobizeň riadne prekvapila!

Lula sa preslávila ako jedna z najvýraznejších účastníčok markizáckej reality šou Farma, odkiaľ odchádzala zamilovaná do finalistu Dávida Bušku. Hoci sa dvojica dopracovala až k zásnubám, postupom času zo svadby akosi vzišlo.

lula

Sympatická tmavovláska si neskôr dopriala dostatočný čas len pre seba, pričom sa zatiaľ venovala najmä štúdiu na vysokej škole či podnikateľským aktivitám v oblasti krásy a módy. Dnes sa pýši šťastným vzťahom s tajomným mužom poloarabského pôvodu.

Spoločné fotky by ste však na Luckinom Instagrame hľadali len márne – priateľ údajne po medializácii netúži a súčasťou virtuálnej platformy sa stať nechce. Exfarmárka sa s tým síce zmierila, no po neustálych dotazoch od priaznivcov predsa len urobila výnimku. Lula ukázala partnera na poriadne upravenej fotke, na ktorej sa vďaka vtipnej aplikácii zmenil na čudesnú bytosť – takýto krok fanúšikovia od brunetky zrejme nečakali!

lula priatel

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Llnzz | Foto: Instagram/Llnzz, streamable.com