Je tomu iba zopár dní, čo Lucia Lula Gachulincová a Dávid Buška šokovali celé Slovensko svojimi expresnými zásnubami a ako sa zdá, dvojica myslí svoj vzťah skutočne vážne. Aj keď im počas reality šou Farma 8 nikto nedával dlhú životnosť, dnes je všetko ako má byť a snúbenci si svoj vzťah neustále užívajú.

Lucia Gachulincová a Dávid Buška sú snáď najvýraznejšími tvárami posledného ročníka reality šou Farma. Kým sympatický Dávid podľahol čaru mladej brunetky okamžite, ona mu vzhľadom na svoj vzťah, ktorý mala v reálnom živote, odolávala. Život to však zariadil inak a z kamarátov sa stali partneri, ktorí sa momentálne mienia stať manželmi. Dávid totiž požiadal svoju ,,lásku” o ruku a dvojica má za sebou už aj skúšku svadobných šiat, ktorými sa obaja pochválili na sociálnej sieti Instagram. ,,Mr. & Mrs. Buska. Neviem sa dočkať tohto momentu! 💍👰🏽🤵🏽 Nekonečne ťa milujem,” napísala k fotkám budúca nevesta. Nuž, len či sa turbulentný vzťah a turbulentná svadba nerovnajú aj turbulentnému rozvodu. :)

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)