Exfarmárka Lucia Lula Gachulincová sa zviditeľnila počas pobytu na markizáckej Farme, kde sa vtedy zahľadela do kolegu Dávida Bušku, s ktorým bola dokonca krátky čas zasnúbená. Kráska má dnes síce po boku iného muža, no na minulosť rozhodne nezabúda. Po tom, ako dostala poriadne intímnu otázku, neváhala prehovoriť o úplne prvom posteľnom zážitku v živote.

Prvé milovanie so sebou prináša určité úskalia, keďže sme z neho takmer všetci veľmi nervózni. No kým pre niekoho sa jedná o emotívne splynutie s drahou polovičkou, iní môžu pri tom zažívať nie práve najpríjemnejšie pocity.

lula gachulincova

Svoje o tom vie aj šikovná vizážistka Lula, ktorá na vstup do “sveta dospelých” nespomína práve najlepšie. Na jej instagramovom profile sa totiž objavila otázka od fanúšika, zaujímajúceho sa o to, či má už kráska za sebou úvodný pohlavný styk a či pri ňom pociťovala bolesť.

„Mám 25, pre Kristove rany. Ja som už dávno za týmto teenagerským bojom” pobavila sa brunetka, prezrádzajúc, že prvé zoznámenie s posteľnými radovánkami jej očakávania akosi nenaplnili. „Ale prvýkrát to bolo dosť zlé, úplne som rozmýšľala, že čo na tom všetci vidia, že toto sa mi má páčiť a toto hýbe svetom WTF?“ vykreslila Gachulincová, ktorú puberťácky ošiaľ z partnerského splynutia po jeho premiére vôbec neoslovil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Llnzz