Keď sa Lucia ,,Lula” Gachulincová a Dávid Buška dali na markizáckej Farme 8 dokopy, množstvo televíznych divákov predpokladalo, že ide len o kalkul a vzťah sa po krátkom čase rozpadne. Dvojica sa však snažila zo všetkých síl celému svetu dokázať, že k sebe skutočne patria, no po turbulentných zásnubách nasledoval pred pár týždňami aj turbulentný rozchod. 

Len prednedávnom sa Lula a Dávid ukázali v prvých záberoch z nakrúcania šou Superstar, taktiež do médii prezradili, že si mienia v najbližších dňoch kupovať spoločný byt v Považskej Bystrici. Miesto vytúženej svadby a napredovania vzťahu však prišla pre všetkých fanúšikov farmárskeho páru studená sprcha. Dvojica sa po niekoľkých mesiacoch idylického spolužitia rozišla a vzhľadom na fotografie a vyjadrenia plné lásky nikto nedokázal pochopiť prečo.

Veľký otáznik však visel aj nad účasťou hviezdneho páru v šou Superstar, nakoľko Lula iba prednedávnom zverejnila na svojom Instagrame video, v ktorom spieva kultový hit ,,Time Of My Life” z filmu Hriešny tanec. Aj keď mnohí predpokladali, že spolu s Dávidom boli priamo na castingu, prípadne budú moderovať akési zákulisie šou, opak je pravou. Dnes už expartneri sa ukázali v prvej epizóde talentovej súťaže, ktorá bola odvysielaná uplynulý víkend, aby na konkurze podporili svojho kamaráta Jakuba Pružinského. Práve on sa porote predviedol ako strémovaný chalanisko, ktorého musela na ceste za postupom viesť porotkyňa Katka Knechtová. Vyzerá to teda tak, že prekvapenie v štýle Lula a Dávid sa zatiaľ nekoná.

Lula s Jakubom a ich ,,hriešny” tanec

 

Zdroj: Instagram