Všetkým mužským fanúšikom se*y exfarmárky Lucie Gachulincovej ostali oči pre plač. Známa kráska uplynulý víkend vhúpla do manželstva, pričom sledovateľom na Instagrame sa už stihla pochváliť aj svadobným videom, aké sa často nevidí.

7. mája sa z Luly stala nádherná nevesta, keď prijala manželovo priezvisko Almaksus. Adnan, ktorého korene siahajú do Iraku, ukázal exfarmárke podľa jej slov pokoj, čestnosť a lásku v tej najčistejšej podobe.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,V mojom živote som nebývala šťastná. Stále som sa túlala, hľadala miesto pre život, miesto, kde by som bola v bezpečí. Pamätám si tie pocity prázdnoty. Čítam si svoje staré popisy pod fotkami a bože…, tak moc som si ťa priala! Vtedy som nevedela, kde si a ani ako sa voláš,“ vyznala sa z pocitov šťastná podnikateľka, ktorá identitu svojho vyvoleného až do svadby tajila.

Dvojica sa pár dní po životnej udalosti dočkala i spomienkového klipu. Jedinečnú pamiatku vložila do rúk Zoltánovi Eliášovi, ktorý vystupuje pod značkou The Stories From Elis. Talentovaný mladík vytvoril z dokonalých záberov doslova umelecké dielo, pričom výsledok rozhodne nie je typickým svadobným videom!

Lulino svadobné video nájdete — TU —