Meno Lukáš Stanislav zrejme u väčšiny divákov Farmy 12 vzbudzuje pozitívne emócie, nakoľko je jeho nositeľ veľmi priateľskej, nekonfliktnej a úprimnej povahy. Na druhej strane však nejde o žiadneho suchára, Luky miluje zábavu a rôzne výstrelky, čoho dôkazom je aj tento účes!

Niektorí súťažiaci Farmy 12 sa rozhodli, že rok plný spoločných zážitkov ukončia pod jednou strechou, konkrétne pod tou Lukášovou na východe Slovenska. Rebi, Heňo, Xénia, dnes už bývalí frajeri Erik a Sára a v neposlednom rade majiteľ domu oslávili Silvestra vo veľkom štýle.

Ako to už býva pri tejto partičke zvykom, o zábavu nebola núdza, pričom víťazka Xenka a jej farmársky manžel Luky si čas krátili i hrou na kadernícky salón. Krásna tanečnica najprv svojmu “klientovi” podstrihla končeky a neskôr sa vrhla na stajling, aký na nej mohli diváci Farmy vidieť počas finále. Maličké ruričky tak na prelome rokov ozdobili aj hlavu plavovláskinho kamaráta, ktorý sa o pár dní neskôr fanúšikov na Instagrame opýtal, či mu takýto účes alá leví kráľ svedčí. Tak čo poviete? 😁

Xénia počas finále Farmy 12

farma

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Luky u “kaderničky” Xénie

Zdroj/Foto: Instagram/lukas.stanislav, xenia_gregusova