Lukáš Stanislav a Xénia Gregušová sa spoznali vďaka ich účinkovaniu v 12. sérii Farmy. Len pár mesiacov po finále vytvorili zaľúbený párik. Pôvabná tanečnica zo Žiliny sa teraz rozhodla okúsiť ešte drsnejšiu šou a aktuálne bojuje o prežite v Survivor. Ak by ste čakali, že blondiak zatiaľ bude sedieť doma na zadku, ste na omyle. 

Mladý videobloger sa pred pár dňami fanúšikom na Instagrame pochválil, že absolvuje exotický výlet v spoločnosti manželského páru, ktorý vlastní cestovnú agentúru.

,,Najbližších 15 dni sa budem plaviť na MSC Seaview, to je táto loď v pozadí. Čaká ma 9 zastávok na krásnych Karibských ostrovoch,“ napísal do príspevku Lukáš Stanislav, ktorý už týždeň zásobuje sledovateľov príspevkami z rozprávkového prostredia.

A hoci sa na tropickom mieste nachádza i jeho partnerka Xénia Gregušová, v jej prípade sa len ťažko môže hovoriť o užívaní si, nakoľko podmienky reality šou sú naozaj kruté. Publikum niekdajšieho finalistu Farmy aj preto zaujímalo, či by v prípade, že je jeho láska doma, bola na dovolenke s ním. 

,,Určite áno. Máme za sebou zopár krásnych dovoleniek a ak by bola doma, na 100 percent tu sme spolu, ale ono si nás to určite počká a zažijeme spoločne ešte kopec krásnych chvíľ,“ odpovedal obdivovateľom influencer.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/lukas.stanislav/xenia_gregusova, TV Markíza