Farma 12 bola na zaláskované páriky veľmi plodná, a kým niektorí si pokračovanie vo vzťahu po reality šou predstaviť nedokážu, Lukáš to vidí trocha inak. Po jeho spoločnej návšteve s Henrichom vo Farme Xtra porozprával, či plánuje budúcnosť s víťazkou Xéniou Gregušovou. 

Xénii a Lukášovi počas účinkovania na statku produkcia pripravila rande, na ktorom došlo prekvapivo k zásnubám. Neskôr si vystrojili na obrazovkách televízie Markíza aj svadbu a i keď išlo len o zábavu a plnenie úloh, medzi týmito dvoma mladými ľuďmi iskra nakoniec naozaj preskočila.

lukas xenia farma

,,S čím som nerátal, bola záverečná emócia s tou Xéniou, lebo skrz toho, že som dlhú dobu cestoval, ako keby som na takéto veci nemal čas,“ prezradil Lukáš Stanislav v šou Farma Xtra na otázku, či ho počas pobytu na Farme niečo prekvapilo. ,,Viac som sa namotával na tú Xéniou a ušiel som z toho takého všeobecného do takého tunela vzhľadom k Xenke, takže to bolo také dosť náročné pre mňa,“ netají sa svojimi citmi dedinčan.

Moderátora Marina Šmahela samozrejme zaujímalo, ako Lukáš vidí budúcnosť vzťahu s tohtoročnou víťazkou. ,,Ja som inak čakal včera na finále takú nejakú otázku a prvý by som určite neodpovedal. Povedal by som – Xénia, povedz teraz, jak to je po Farme! Už tu nie sú kamery, ale už niečo bolo mimo kamier,“ vyjadril sa na otázku finalista Farmy 12, ktorý prezradil, že sám netuší, na čom s tanečnicou vlastne je.

,,Mám pocit, že tá moja emócia ku Xénii bola zjavná na Farme to posledné obdobie a neviem, či si viem predstaviť. Viem si to predstaviť!“ Vyzerá to teda tak, že zaláskovaný mladík očakáva, kedy mu city vyzná aj atraktívna kráska.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

>>CELÚ FARMU XTRA NÁJDETE TU<<< 

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk, Instagram/farma.markiza