Prípravy na farmársku svadbu vrcholia a teraz už ide skutočne do tuhého. Okrem šteklivej skúšky šiat, kedy Xénia Gregušová odhalila zo svojho tela viac, než plánovala, si moderátor Martin Šmahel posvietil na celkom inú vec… Poškuľuje krásna blondínka po Lukášovom kolegovi?

Východniar Henrich Kuľko dokázal na markizáckom statku opantať už toľko žien, že je tomu ťažké aj uveriť. Jeho čaru podľahli krásky, ako Sára Adamčíková, Rebeka Hlavatá či Nikola Fridrichová, pričom teraz skúša nenápadné gestá na Katku Pohančaníkovú. V najnovšej epizóde relácie Farma Xtra sa okrem iného rozoberala tiež pomerne prekvapivá téma, súvisiaca s ďalšou potenciálnou ctiteľkou.

farma extra

Pozvanie Martina Šmahela tentokrát prijala markizáčka Romana Košťálová, tá sa v minuloročnej sérii Farmy prebojovala až do finále. Spoločne so známym fitnesákom zaujali mienku, že sa pomyselná budúca nevesta usiluje nadmerným stravovaním zo svadby vykrútiť, keďže väčšiu náklonnosť údajne prejavuje k inému mužovi.

xénia gregušová farma

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Možno to robí naschvál, aby Lukáš povedal nie… Xenka sa má bližšie k tomu Heňovi a to už dlho, a možno aj na tú svadbu ide tak nasilu,“ postrehla tmavovlasá exfarmárka, pričom moderátor prejavil podľa reakcií zjavný súhlas. Samotná Romana po otázke, ktorého z fešákov by pri voľbe vzťahu uprednostnila, odvetila, že radšej dobráka Lukáša. Avšak neskôr by sa na neho vykašľala práve kvôli záletníkovi Henrichovi…

Celú Farmu Extra si pozriete TU (Téma Xénia, Lukáš a Heňo od 4:18 minúty)

Lukáš Heňo farma

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Farma.markiza, Markiza.sk