V Chalúpke, kde sa nachádzajú porazení duelanti, to začalo príchodom dámy ožívať. Traja farmári – Lukáš, Michal a Mária prespávajú na jednej posteli, spoločne popíjajú alkohol a počas chladných nocí zahrievajú jeden druhého. Už minule to medzi Tarzanom a temperamentnou čašníčkou iskrilo, no blonďavý dedinčan povedal na kameru viac!

Súťažiaci reality šou Farma tento rok po prvýkrát po nevydarenom boji nemusia odísť v smútku domov, nakoľko sa im naskytá druhú šanca. Vypadnutí sa tak hromadia na mieste zvanom Chalúpka, kde sa aktuálne nachádzajú celkom dvaja páni a jedna dáma.

Medzi Michalom a Máriou sa začína pomaly vytvárať puto, ktorému sa Lukáš prizerá len z pomyselnej diaľky. Je to síce len chvíľa, čo sa farmármi nazývaný Desperado tmavovláske priznal, že je ešte stále panic, no v poslednom dieli sme mohli vidieť, ako sa dvojica k sebe v chladných nociach túli. Dlhovlasý blondiak sa preto od páriku odsúva čoraz ďalej a viac nakraj ich spoločnej postele.

,,No tie také Michalove pusinky ku Majke … neviem. Celé mi to príde také, akože smiešne trošku,” začal sa spovedať na kameru dedinčan, ktorý už niekoľko nocí prespáva vedľa svojich kolegov.

,,Neviem, či to nevycítil, že nejaká extrémna náklonnosť tam z Majkinej strany nie je, žeby sa k nemu mala. Stále z jednej strany ukazuje, akoby aj chcel, a z druhej – ja, nie! Ja mám priateľku doma,” na svojho parťáka vyzradil Lukáš, na základe ktorého slov sa zdá, že je zatiaľ iniciatívny len Michal. Avšak na nočných kamerách bolo vidieť, že chichotajúcej sa čašníčke jeho prítomnosť nevadí. Čo myslíte – vznikne párik aj v Chalúpke?

Zdroj: videoarchiv.markiza.sk | Foto: videoarchiv.markiza.sk, Instagram/farma.markiza